Cate Blanchett, aktorja e njohur ka bërë një deklaratë shokuese duke pohuar se gjatë jetës së saj ka pasur lidhje me shumë femra.

Teksa po promovon filmin e saj, Carol, i cili bazohet mbi një lidhje mes dy femrave, Cate ka folur edhe për lidhjet e saj seksuale.

Kur ështe pyetur a ka pasur histori seksuale me femra ajo është përgjigjur “Po shumë herë”.

Cate është e martuar me Andrew Upton për 18 vjet, por siç duket kjo nuk e ka ndaluar të shijojë edhe raportet intime me femra. Aktorja ka katër fëmijë. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: