Format dhe sensualiteti janë gjenetike, por për Cecilia Rodrguez suksesi nuk është i zakonshëm në Itali.

E lënë pak në hije nga motra e saj Belen, Cecilia së fundmi ka thënë se ka shumë kërkesa për të punuar (në Amerikë si modele) sepse përtej Atlantikut modelet janë përafërsisht me format e saj, jo shumë të dobëta.

Kështu me bikini në Buenos Aires ajo poston foto me një erotizëm të lartë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb