TIRANE

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit Fifi, vazhdon të jetë ndër personazhet më të komentuar në rrjete sociale.

Së fundmi, Fifi ka rrëmbyer vëmendje me një nga postimet e fundit.

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP ka shpërndarë një fotografi në InstaStory me ish-bashkëshortin e modeles Adrola Dushi, Adis Patushin.

“Adis Patushi çfarë dua unë me ty”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Fifi në vitin që lamë pas u përfol shumë për qëndrimin brenda shtëpisë së Big Brother. Ajo kërkoi që të dilte pasi nuk po ndihej mirë ditë pas debatit të ashpër të krijuar me opinionisten Balina Bodinaku.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: