Prezantuesja e njohur amerikane Chloe Sims ka treguar se i ka hequr mbushjet në buzë në mënyrë që të ketë një pamje sa më natyrale.

38 vjeçarja bëri një tutorial në Instagram për të zbuluar ndryshimet që ju kishin bërë në fytyrë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Duke ndarë një postim ajo shkroi: Unë vendos t’i heq mbushësit e mi.. fotoja e parë është realizuar më herët, e dyta është pa mbushës kurse fotoja e tretë është pamja ime natyrale, u shpreh ajo.

“Unë jam shumë e lumtur që i kam eliminuar buzët e fryra, dhe kjo më bën të ndihem e sigurt” shtoi ajo.

Më të vërtetë ajo duket shumë bukur në imazhet natyrale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: