Chris Brown dëshiron që Rihanna dhe A$AP Rocky të dinë se ai nuk u uron atyre asgjë tjetër veçse më të mirën për të mirëpritur djalin e tyre në botë.

Vetëm rreth një orë u publikua  historia se RiRi dhe A$AP ishin prindër, Brown shkoi në IG për të shkruar “Urime” me duar lutjeje, një zemër dhe emoji të një gruaje shtatzënë. Ndonëse ai nuk e përmendi në mënyrë specifike emrin e Rihannës, është shumë e qartë të thuhet se kujt i referohej.

Siç ju thamë fillimisht… djali i çiftit ka lindur në Los Angeles më 13 maj, ende nuk e dimë emrin e vogëlushit.
Sigurisht, Chris dhe Rihanna u takuan nga viti 2007 deri në vitin 2009 derisa gjërat u bënë të dhunshme. Gjatë një debati në shkurt të vitit ’09, Brown sulmoi Rihanna-n, duke e lënë fytyrën e saj të gjakosur dhe të mavijosur deri në atë pikë që u desh të shtrohej në spital.

Brown u dorëzua në polici menjëherë pas incidentit dhe muaj më vonë u deklarua fajtor për një akuzë për sulm të rëndë. Ai pranoi një marrëveshje për pranimin e fajësisë që përfshinte punën në komunitet, 5 vjet shërbim prove dhe këshillim për dhunën në familje. Gjithashtu u vendos një masë ndalimi 5-vjeçare.

Rihanna foli me Oprah për marrëdhënien e saj me Chris në vitin 2012, duke thënë se ata po punonin për miqësinë e tyre … dhe të dy u rikthyen për pak kohë nga viti 2012 deri në 2013. Ne nuk i kemi parë ata së bashku në asnjë lloj cilësie miqësore që atëherë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb