ÇOROVODË-Bashkia e qytetit të Çorovodës ka shpallur qytetar nderi , ish-presidentin Alfred Moisiu me motivacion “Për promovimin e vlerave patriotike të Skraparit”.

Titulli për ish presidentin Moisiu u votua pro nga të gjithë anëtarët e Këshillit Bashkiak.

(a.n/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb