Një miqësi shumë e bukur ajo që lidh prej vitesh Elton John dhe David Beckham. Të dy super yjet kanë vendosur të ndajnë së bashku disa ditë pushime në Costa

Azzurra me familjet respektive. Në fotot e postuara në rrjetet sociale ja tek i shohim të gjithë së bashku në brigjet e Cannes.

Ish futbollisti super seksi shfaqet në super forme dhe gjysmë i zhveshur, ndërsa ylli i pop-it me këmishë me lule.

Me to edhe David Furnish, miku i Sir Elton, Victoria Beckham dhe Elisabeth Hurley.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb