Dayane Mello i ka lënë të gjithë pa fjalë në Sanremo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja braziliane u ul në rreshtin e parë në teatrin Ariston, disa kolltuqe larg Cristiano Ronaldos, dhe ka magjepsur të gjithë të pranishmit me veshjen e saj në festivalin e muzikës.

Një fizik për t’u dëshiruar dhe dekolteja tejet e hapur duket se i ka lënë pa frymë të gjithë në sallë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb