Demi Rose nuk e ka aspak ndërmend të ndalet. Modelja, në çdo postim të saj në rrjetet sociale arrin që të shkaktojë “tërmet”. Seksbomba britanike së fundmi ka provokuar me disa foto vërtet “të nxehta”.

Ajo shfaqet me mbathjet e zbërthyera, teksa ekspozon të pasmet. Në vetëm pak minuta, bukuroshja mori qindra mijëra pëlqime si dhe një mori me komplimente nga fansat e shumtë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb