Demi Rose është një modele që nuk resht së provokuari.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në orët e vona të mbrëmjes Demi ka postuar në rrjetin social Instagram disa foto që me siguri kanë lënë shumicën e fansave pa gjumë.

Bukuroshja britanike ka postuar disa foto provokuese teksa shfaqet duke shijuar diellin e nxehtë të Meksikës.

Modelja me forma të kolme vazhdimisht poston foto të nxehta, shpesh herë edhe nudo, duke marrë komente dhe zemra nga adhuruesit e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb