SARANDA

BalkanWeb siguron detaje të reja nga arrestimi në Sarandë për vjedhjen e 2 celularëve.

Elvis Zoto ka rënë në prangat e Policisë pasi dyshohet se ia ka vjedhur 73-vjeçarit F.M, dy telefona të markave Samsung dhe Huaëei me vlerë 50 dhe 200 mijë lekë.

Në fakt i moshuari ishte i shtruar në spital, dhe ka kallëzuar në Polici se vjedhja ka ndodhur brenda dhomës ku ai po merrte mjekimin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb