POGRADEC

Të tjera detaje dalin në dritë për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Pogradec. Gazetarja e “BlakanWeb”, Lorena Kodra raporton se nënë e bijë janë mbytur në rezervuarin e Alarupit në Pogradec.

Burime nga vendngjarja i konfirmuan faktin gazetares  se vajza e vogël 10 vjeçe ka rënë aksidentalisht në rezervuar, ndërsa nënë ka hyrë për ta shpëtuar, por kjo përpjekje ka rezultuar fatale edhe për të dhe vajzën e saj të mitur.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: