Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun e cila numëron shumë hite.

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora tashmë është drejt finalizimit të projektit më të ri.

Së fundi, ajo ka sjellur një imazh nga skena e xhirimeve të videoklipit.

Këngëtarja si zakonisht ka ardhur me shumë stil, ndërsa ishte e rrethuar nga disa vajza.

Sffsfsd (1)
Sffsfsd (1)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb