Situata te Manchester United nuk është aspak e mirë. Klubi nga Manchesteri e ka nisur keq sezonin, ndërsa sikur të mos mjaftonte, ylli Cristiano Ronaldo ka deklaruar se do tregojë gjithë të vërtetat pas pak javësh.

Ish-kapiteni i “Djajave të kuq”, Gary Neville ka dalë kundër portugezit.

“Pse lojtari më i madh i të gjitha kohërave duhet të presë dy javë për t’u thënë të vërtetën tifozëve të United? Merrni përgjegjësinë tuaj dhe flisni. Klubi ynë është në krizë dhe ka nevojë për liderë të vërtetë. Ai është i vetmi që mund ta bëjë këtë dhe të zgjidhë kjo situatë” – Tha ai.

Nnn
Nnn

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb