Ashtu sikurse u bë me dije Donald Veshaj dhe Ilir Saqiri u futën mbrëmë në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP Albania, ku surprizuan banorët finalistë.

Dy finalistët e edicionit të parë të BBVA kanë hyrë për të darkuar me katër finalistët Luizin, Efin, Deamishel dhe Krisitin.

Menjëherë mes tyre kanë nisur batutat e ngacmimet teksa mbetemi sy e vesh si do vijojë mbrëmja.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb