Në kohën e lirë ajo drekon dhe rri me miqtë e saj, shkon në kinema dhe zbavitet me fansat duke postuar foto. Irina Shayk, modelja e famshme ruse, me forma spektakolare, ka postuar nje foto ku qëndron e ulur në një tavolinë me bikini.

Dekolteja e saj është pikante dhe dreka e saj seksi. Së fundmi ajo ka pozuar nudo për GQ Italia dhe ka thënë që nuk përpiqet të joshi: ‘Jam vetëm vetvetja. Dikujt i pëlqejë dhe dikujt tjetër jo’. Në këtë foto me siguri i pëlqen të gjithëve…

Ajo ka shëtitur botën falë profesionit të saj si modele, rastësisht. Bukuroshja thotë që ndjehej e shëmtuar dhe do i kishte pëlqyer të ishte një mashkull, për fat një agjenci modelesh e zbuloi dhe tani fotot e saj çmendin fansat, në të katër anët e botës.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: