Dua Lipa premton shumë në muzikë dhe nuk nuk po ndalet së punuari për të sjell hite të reja. Ajo sapo ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Last Dance”, ku premierën e saj e kishte në Radio BBC One.

Shpresojmë që edhe kjo këngë të jetë po aq e p%lqyer sa hiti tjetër i Dua Lipa, “Be the one”.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: