Duke nisur nga disa e nesërme, në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike.

Shkak i ndërprerjes së dritave është bërë rikonstruksioni i kabinave, duke nisur nga nesër deri në datë 13.

STAKIMET SIPAS DATAVE

11 mars
09:00-15:00
Pjesërisht rrugët: “Andrea Mano”, “Rruga e Dibrës”, prane shkollës “Bajram Curri”, “Tefta Tashko Koço”, pranë sheshit “Avni Rustemi”, “Hysen Xhura”

12 mars
09:00-15:00
Pjesërisht rrugët: “Imer Ndregjoni”, pranë ish-shkollës së Bashkuar, “Pjetër Budi”

13 mars
09:00-15:00
Pjesërisht rruga e Farkës
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: