Presidenti Joe Biden u shpreh me vetëm, “asnjë koment”, kur u mbush me pyetje në lidhje me padinë federale ndaj ish-presidentit Donald Trump.

“Unë nuk kam asnjë koment,” tha Biden, teksa refuzoi kategorikisht të përgjigjet për pyetjet në lidhje me paraardhësin e tij në Shtëpinë e Bardhë.

Më parë, zëvendës-sekretarja e tij e shtypit Olivia Dalton dha gjithashtu një sërë komentesh në bordin e Air Force One gjatë rrugës për në dy ndalesat e tij në Karolinën e Veriut.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: