TIRANE

Prej vitesh është përfolur për një romancë mes Liberta Spahiut dhe Flori Mumajesit. Ara e mbajtën të fshehtë për disa vite deri fundvitin e 2022-shit kur vendosën të dilnin hapur.

Ishte Flori Mumajesi që postoi në rrjetet sociale dhe konfirmoi lidhjen me moderatoren kosovare. Megjithatë çifti janë treguar hermetikë për lidhjen e tyre dhe fotot së bashku janë të rralla.

Së fundmi moderatorja postoi një imazh krah kantautorit ku duken të lumtur, pas një kërkese të ndjekësve. “A do na tregosh një foto me Florin Mumajesin?”, e pyeti një fans dhe menjëherë ajo ua plotësoi dëshirën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb