Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin, ku një efektivin i RENEA-s ka rënë në një greminë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak kohë më parë në malin e Zorgjit, një zonë shumë e thyer.


Gazetari Senad Nikshiqi raporton për ‘BalkanWeb’ se bëhet fjalë për Bledar Belulin, i cili po ngjitej per shetitje ne mal.


Kërkohet ndërhyrje nga ajri për të bërë të mundur nxjerrjen e efektivit, i cili ka dëmtuar këmbët.
(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: