Një ngjarje rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnjë. Burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se si pasojë e rrëzimit të një zetori janë plagosur 3 persona.

Mësohet se në zetor ishin gjyshi me nipin dhe mbesën, Sipas burimeve vajza 10-vjeçare është e  plagosur më rëndë dhe është dërguar në spitalin e Traumës.

 

(BalkanWeb)

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: