Teksa Eduard Grishaj po meret me projektin më të ri kinematografik i cili pritet të vijë shumë shpejt për publikun, duket se Arbana ka zgjehdur një drejtim shumë ndryshe nga ai. Mbrëmjen e djeshme, ai ka publikuar një fotografi të Arbanës teksa kjo e fundit ka qenë në shtëpi përpara televizorit dhe e ka zënë gjumi.

‘Unë jam duke punuar në studion tani dhe arbanao më shet medn që po shikon filmin Coda”-ka shkruar Eduarti krahas fotos ku Arbanën e ka zënë gjumi.

Me nota humori Arbana shkruan:”Big Brother s’paska mbaruar yje.S’po ju them se si ishte Coda”.

Arbana Osmani
Arbana Osmani

Kjo nuk është hera e parë që çifti realizon një kamerë të tillë të ngjashme pasi edhe në përfundimit e emisioneve të saj stafi së bashku me Eduartin sigurohen që t’i punojnë ndonjë rreng të lezetshëm moderator.

E meqënëse kamerat e fshehta janë kthyer në trend për çiftin, me siguri që Arbana do t’ia kthejë ‘nderin’ rregjisorit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: