TIRANE – Elita Rudi ka qenë personazhi më i komentuar së fundmi bashkë me reperin Gjiko. Ajo dhe Elita Rudi i dhanë fund beqarisë së një ceremoni private martesore më 21 shtator.

Ceremonia martesore bëri bujë të madhe dhe u publikuan shumë foto nga dasma përrallore. Moderatorja bukuroshe ka ndërmarrë një hap tjetër të ri duke ndryshuar mbiemrin në rrjetet sociale.

Ajo tashmë ka shtuar edhe mbiemrin e ri, Gjikolli në biografinë e saj në Instagram. Elita dhe Gjiko aktualisht janë në muaj mjalti jashtë vendi.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb