Recete nga znj Eneida
Përbërësit

800 ml qumësht
90 gr niseshte
50 gr gjalpë
100 gr sheqer
4 të verdha vezësh
200 gr çokollatë për ëmbëlsira
1 pako biskota
100 gr arra

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: