FIER

Partia Demokratike ka shpërndarë një video, e cila sipas saj tregon se Partia Socialiste vijon të shpërndajë miell në këmbim të votës në qytetin e Fierit.

Sipas  selisë blu, shpërndarja e miellit po bëhet me furgonë të loguar me  mbishkrimin “Bashkia që duam”. Një grup qytetarësh nën  ritmet e muzikës ironizojnë dhe bëjnë thirrje “Hajde vota për Rilindjen”.


“Furgoni me logon “Bashkia që duam” shpërndan miell në Fier ditën e votimit. Qytetarët tallen dhe vënë në lojë zgjedhjet me saze”-shkruan PD-ja.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb