Një fotografi, ku shihet një djalë i vogël që e ka të veshur një qese plastike, ku shkruhet “Messi 10” është shpërndarë me mijëra herë, në rrjetet sociale. Ajo që dihet është se vogëlushi jeton në Irak, ndërsa fansat e Messit janë vënë në kërkim të djalit, për ti dhuruar një bluzë të vërtetë të futbollistit.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: