Ditën e djeshme (e shtunë) ka qenë një ditë mjaft e rëndësishme për këngëtaren e njohur shqiptare, Tuna Sejdiu.

Djali i saj, Tiani ka festuar ditëlindjen e tretë.

Me kete rast artistja ka realizuar një feste brenda shtepise dhe nje set të veçantë fotografik me djalin dhe bashkëshortin e saj Patris Berisha, teksa shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: