Fjolla Morina vazhdon të qëndrojë në Tiranë ku po merr pjesë në ‘Dance with me’. Këngëtarja kosovare njihet për stilin e saj dhe eksperimentet me modelet dhe ngjyrën e flokëve. Në një video të postuar prej saj në Instagram Fjolla shfaqet me flokët e ndryshuar nga bionde në brune. Nuk është hera e parë që këngëtarja ndryshon look po edhe kështu ajo është një zeshkane e bukur.
(da.xha/BalkanWeb)

U ktheva ne brune .?? Merita me sugjeroj e falenderoj shuum @parukeri_estetike_merita ❤️❤️?

A video posted by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: