Gjatë periudhës se karantinës Fjolla Morina ka dhënë një intervistë tek Rudina Magjistari. Por teksa ka hapur skype ka ndodhur një incident.

Fjolla ka dalë mbrapsht në ekran dhe Rudina teksa nuk mbante dot të qeshurën i ka kërkuar që të kthejë telefonin.

Sigurisht qe këto janë gjëra që ndodhin në transmetim live.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb