Serie A mbyll javën e parë të saj në Torino. Juventus do masë forcat me Sassuolon në orën 20.45, teksa pak më parë janë publikuar edhe formacionet.

Bardhezinjtë nuk do mund të llogarisin në shërbimet e Chiesa, Jorge, Kean, Pogba, Rabiot dhe Szczezny.Massimiliano Allegri rreshtoi Angel Di Maria nga minuta e parë së bashku me Dusan Vlahovic. Mc Kennie dhe Cuadrado në krahë.

Te ekipi nga Reggio Emilia mungon Lopez.

Më poshtë keni rreshtimet.

JUVENTUS (4-4-1-1): Perin; Danilo, Bonucci, Bremer, De Sciglio; Cuadrado, Zakaria, Locatelli, McKennie; Di Maria; Vlahovic.

SASSUOLO (4-2-3-1): Consigli; Muldur; Ayhan, Ferrari, Rogerio; Frattesi, Henrique, Thorstvedt; Berardi, Defrel, Kyriakopoulos.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: