Belen provokon sërish dhe shfaqet nga ballkoni i saj duke treguar format seksi me bikini, ngjyrë mishi, duke çmendur fansat.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Video e nxehtë në Instagram i bën fansat të fantazojnë, duke treguar barkun e sheshte dhe gjoksin perfekt. Showgirli argjentinas vazhdon të shfaqet sensuale dhe seksi. Ballkoni i vendosur në mes të gjelbërimit në zemër të Milanos nuk i jep mundësinë Bellen të bëjë një mega-shooting në bikini, por showgirlit i mjafton pak për të marrë pëlqime pafund.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: