TIRANE

23 shtatori është shndërruar në ditë zie për Getoar Selimin. Ditën e sotme Getoar Selimit nëpërmjet një Instastory ka njoftuar ndjekësit e tij se ka humbur një person të afërt të familjes.

Bëhet fjalë për xhaxhain e reperit, i cili është ndarë nga jeta ditën e sotme. Getoari ka postuar një foto të të ndjerit në rrjetet sociale, duke shkruar:
“Lamtumirë Xhaxh!”

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: