Kur kanë kaluar thuajse një muaj nga arratisja e Fjolla Morniës, këngëtarja është bërë e “gjallë” në rrjete sociale.

Në një seri fotosh në “Snapchat”, ajo shfaqet në krahë të bashkëshortit të saj biznesmen, Fisnik Sula.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një kostum të bardhë dhe në një nga fotot bie në sy prezenca e aktivistit kosovar Ron Gjivonci.

Kujtojmë se më 20 janar, Fjolla theu arrestin shtëpiak të vendosur nga Gjykata e Kukësit duke u larguar në drejtim të paditur. Sipas raportimeve, mendohet se këngëtarja po qëndron në Kosovë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb