Reperi i njohur, Getinjo është gjobitur nga policia. Lajmin e ka bërë me dije vetë reperi me anë të një postimi në Instagram.

Reperi ka postuar në ‘Instastory’ një foto në të cilën shfaqet gjoba, duke treguar se bëhet fjalë për 40 euro si pasojë e tejkalimit të shpejtësisë.

Postimin e tij e ka shoqëruar me një këngë të huaj dedikuar policisë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb