Duka dhe Dukesha e Sussex-it dukeshin shume bukur dhe të dashuruar të dielën gjatë një turneu polo në Santa Barbara. Meghan, eshte shfaqur magjepsëse e veshur me një bluzë me pika bardh e zi dhe një kapelë, teksa u ngjit në skenë për ceremoninë e ndarjes së çmimeve.

Ajo buzëqeshi dhe puthi në faqe disa lojtarë të ekipit të Los Padres dhe kur erdhi radha e Harrit ajo e puthi buzët duke lënë një shenjë buzëkuqi.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Më pas ajo u përpoq të fshinte me gisht të kuqen në buzët e tij. Performanca u përjetësua nga video dhe foto që po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale…

(Tgcom24/balkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: