Kim Kardashian solli një formë krejtësisht të re në pamjen e saj të Halloween këtë vit.

Duke u shfaqur në mediat sociale gjatë fundjavës, ylli i reality u shfaq me kostum si Mystique mutant nga “X-Men”.

Kardashian, 42 vjeç, veshi një komplet të ngushtë blu me luspa për të kthyer në mendje personazhin imagjinar të librit komik – një vrasës seksi që ndryshon forma, i cili është portretizuar nga Rebecca Romijn dhe Jennifer Lawrence në filmat e kaluar “X-Men”.

Kardashian e mbylli transformimin e saj të pametë me bojën e fytyrës me mbulim të plotë në të njëjtën nuancë, duke vënë gjithashtu dhe një parukë të kuqe.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

“Duket me të vërtetë bukur si kjo,” dëgjohej Kardashian duke i thënë dikujt në një nga videot e postuara, ndërsa pozonte para pasqyrës me modelin e saj Mystique.

“Hej Marvel 👀”, ka shkruar ajo më vonë në një video të shpërndarë në Twitter, duke i shtyrë fansat të komentojnë.
Fansat nuk mund të mos komentonin për përshtatjen ambicioze dhe fantastike të Kardashian.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb