Këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri duket se është gati për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovisionin që do të zhvillohet nga 18 deri në 22 maj.

Peristeri ka publikuar një foto me flamurin shqiptar mbi kokë, një bluzë me mbishkrimin ‘Karma’ dhe e ulur mbi një valixhe.

Duket se ajo është gati për të udhëtuar drejt Holandës, teksa do të performojë me këngën ‘Karma’.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb