Gjigandi i makinave Lamborghini ka hedhur në treg “bishën” e re e cila është e aftë të bëjë edhe punët e shtëpisë.

Huracan Evo madje gatuan edhe darkën tuaj dhe do të argëtojë edhe fëmijët.

Rer

Kjo falë një ndihmësi dixhital i Amazon që zakonisht mund ta gjesh brenda një altoparlanti Echo.

Ju mund të kontrolloni mekanizmat thelbësorë të makinës, përfshirë volumin dhe kondicionimin e ajrit, me një komandë të thjeshtë zanore.

Dhe nëse kërkoni stacionin më të afërt të karburantit – apo edhe një restorant italian aty pranë ajo do t’ju ofrojë zgjedhje, dhe më pas do t’ju drejtojë atje përmes sat nav.

Nga kabina e kësaj super veture të lavdishme, ju do të jeni në gjendje të komandoni pastruesin tuaj për të pastruar kuzhinën time.

 

(BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb