TIRANE – Xhensila Myrtezaj ditën e sotme ka festuar 25 vjetorin e lindjes së saj. I pari që e ka surpizuar që në mëngjes ka qenë bashkëshorti i këngëtares, Besart Kallaku, i cili e kishte mbushur shtëpinë plot tullumbace.

 

 

5

Por kjo nuk ka qenë surpirza e tij e vetme që Besi kishte organizuar për bashkëshorten e tij e cila është është shtatzënë dhe pret një vajzë. Besi ka organizuar një darkë përrallore.

Nga fotot dhe videot e publikuara pak më pare në Instastory shohim një dekor të mrekullueshëm ku dominojnë ngjyrat rozë dhe lejla. Çifti dukej mjaft i lumtur në videot e postuara nga vetë këngëtarja shqiptare.

xhensila

Gjithashtu ata janë parë edhe duke vallëzuar e duke pritur miqtë në festën e saj madhështore të 25 vjetorit. Në videon ku shfaqet duke kërcyer, Xhensilës i vihet re fare qartë barku i saj tashmë i rrumbullakosur. Ndërsa vetë Xhensila shkruan “Këtë ditelindje jam mbi ëndrra më shumë se kurrë.

33

2

1

-640-0-5acbbae25b3f7

Untitled-1
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: