Kampion në fushë, por edhe në bakshishe. Kur bëhet fjalë për të kaluar pushime të qeta, Cristiano Ronaldo nuk pyet për shpenzimet. Kështu, pasi pagoi 8 mijë euro natën për akomodimin në një resort luksoz dhe eksluziv në Greqi, CR7 mendoi edhe për stafin që I shërbeu.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Sipas mediave lokale, për t’i falenderuar ata mbi të gjitha për garantimin e privatësisë, ai la bakshish 20 mijë euro për stafin e “Royal Villa Methoni”.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Pas këtij lajmi duhet të jenë të gëzuar edhe pjestarët e jahtit, ky ylli i Juventusit po vazhdon pushimet e tij në Costa Azzurra.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb