Fundi i qershorit sheh Cristiano Ronaldon dhe Georgina Rodriguez të nisin pushimet, së bashku me fëmijët. Temperaturat e larta dhe dielli i ngrohtë kanë krijuar kushtet e duhura, për të kaluar disa ditë të këndshme pushimi.

29- vjeçarja Georgina duket në një formë fantastike, teksa shfaqet me bikini duke kaluar disa çaste relaksi me futbollistin portugez. Ajo i ka ndarë këto momente në rrjetet sociale, duke marrë qindra dhe mijëra komplimente nga fansat.

Whatsapp Image 2023 06 24 At 17.34.53 1
Whatsapp Image 2023 06 24 At 17.34.53 1
Whatsapp Image 2023 06 24 At 17.34.54
Whatsapp Image 2023 06 24 At 17.34.54

Whatsapp Image 2023 06 24 At 17.35.52

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: