Albana Osmani është përfshirë në një incident teksa ishte pjesë e emisionit ‘Xing me Ermalin’, por pa pasoja.

Sapo hyri në studion e programit, moderatorja shqiptare u pengua dhe për pak sa nuk ra në skenë. Ishte Ermali ai që mbajti bukuroshen, e cila kishte zgjedhur të vishte një fustan të zi, që në i nxirrte në pah linjat e saj.

Kjo ka shkaktuar të qeshura mes të dyve, si dhe publikut.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb