Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka postuar në rrjet disa foto nga votimet për zgjedhjen e kandidatëve të PD-së për zgjedhjet e 25 prillit.

Sipas Palokës, në votime ka pasur dyndje kandidatësh, ndërsa shton se tani pritet vetëm dita e “ndëshkimit” të Rilindjes.

STATUSI I PLOTE
Shkoder, Malesi e Madhe , Vau i Dejes…Ashtu sic pritej, dyndje e demokrateve . Pritet vetem “ dita e ndeshkimit” per “rilindjen” , 25 prilli !
Rama ben mire ti lere te shfryn me vote se ndryshe nuk do kete kohe te pendohet…!

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb