TIRANË

Protestës kombëtare kundër rritjes së çmimeve i është bashkuar sot edhe Limoz Dizdari, Artisti i Merituar, ish-deputet i PS-së dhe ish-Kryetar i Lidhjes së Shkrimtarëve dhe Artistëve të Shqipërisë.

Në foton e siguruar për ‘BalkanWeb’, nga gazetarja Klodiana Lala, Disdari ka ngritur stendën e tij në bulevardin përballë kryeministrisë, të qëndrës së tij kulturore ‘Dea’.

Foto5
Foto5

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: