Vetëm në vitin e tij të 5-të, Siena International Photo Awards është tashmë një nga konkurset fotografike më të ndryshme dhe mbresëlënëse vjetore në botë.


 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Fituesit e këtij viti përfshijnë një gamë të gjerë fotosh.


“Disa vjet më parë filluam këtë aventurë për të lidhur një qytet unikalisht të bukur dhe historik si Siena me një festival fotografish si ajo e ‘Siena International Photo Awards. Në këto pesë vjet, projekti ynë është bërë, nga viti në vit, një ngjarje e pritur dhe vlerësuar në të gjithë botën” shpjegon Luca Venturi, themeluesi i Festivalit.


Në këtë galeri fituesit e konkursit.(Ansa)

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: