SHKODRA

BalkanWeb siguron foto të viktimës Gledis Kraja i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në Shkodër. Kraja u vra me breshëri automatiku pranë një marketi në Shkodër dhe u qëllua nga një automjet.

Nuk dihen shkaqet e ngjarjes teksa 23- vjeçari fillimisht mbeti i plagosur më pas ndërroi jetë në spital.

Policia ndërkohë ka rrethuar zonën dhe po punon për kapjen e autorit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb