Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca duket se është gati për verën e 2020. Këtë fundjavë ajo ka pozuar me një fustan ngjyrë bojëqielli që i nxjerr në pah gjithë linjat.

Në fakt fustani është i dyqanit të saj ”Luana Store” dhe thotë se i rri perfekt në trup.

 

STATUSI NGA LUANA VJOLLCA

Blue ?

Ps. Fustani eshte dizenjuar nga ekipi i “LuanaStore” dhe rri perfekt ne trup.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb