Modelja Serena Sula ka thënë se fituesi I Big Brother Vip, Ilir Shaqiri e ka ngacmuar seksualisht, kur shkoi për intervistë te Top Channel.

“Kur isha një intervistë në Top Channel qëllova me fituesin e BBV, Ilir Shaqirin.

Po bëja grimin dhe erdhi Iliri me Sabianin dhe ngeli duke më parë nga këmbët.

Unë isha aty edhe tha: “Wow ku e kam parë këtë”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Unë i thash që jam Serena Sula dhe ai tha: “Po je vajza që bën twerk”.

Ngeli shtangur kur më pa. Po ku je ti që s’na u fute neve tek Big Brother.

Unë duhet të isha në BBV dhe i thashë a do bënim gjë aty bashkë edhe tha: “Vallaj po. Je shumë seksi”.

Pimë cigare jashtë dhe më mori kontaktin”-tha Serena.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb