SHKODËR

Në qytetin e Shkodrës duket se nuk po respektohet e drejta e qytetarëve për të zgjedhur në mënyrë të fshehtë.

Teksa qytetarët u janë drejtuar qendrave të votimit, në një nga televizionet e qytetit verior është transmetuar “Live” momenti i votimit nga dhoma e fshehtë.

Në bashkinë e Shkodrës Valdrin Pjetri kandidon i vetëm për postin e kryebashkiakut.

  • foto galeri
  • foto galeri

 

(n.m/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb